Injektážní čerpadla

Injektážní čerpadla

Naše firma nabízí čerpadla pro všechny základní typy injektáží:

  • Pro hydroizolační a těsnící injektáže vyrábí a dodává firma Anton Vorek s.r.o. kompletní sortiment čerpadel včetně příslušenství a náhradních dílů pro injektáže materiály na bázi polyuretanových pryskyřic a akrylátových gelů. Nabízíme profesionální zařízení pro injektáže zdiva proti zemní a vzlínající vlhkosti, ale i k zastavení průsaků tlakové vody ve zděných a betonových konstrukcích.
  • Pro zpevňovací tlakové injektáže vyrábí a dodává firma Anton Vorek s.r.o. kompletní sortiment čerpadel, včetně příslušenství a náhradních dílů pro injektáže dvousložkovými polyuretanovými pryskyřicemi. Nabízíme profesionální zařízení pro zpevňovací injektáže zdiva a betonových konstrukcí.
  • Pro cementové injektáže firma Anton Vorek s.r.o. vyrábí a dodává kompletní sortiment čerpadel, včetně příslušenství a náhradních dílů pro injektáže materiálem na bázi velmi jemně mletého cementu (Mikrocementu) s plastifikátorem. Nabízíme profesionální zařízení, výrobky a materiály pro cementové, výplňové a zpevňovací injektáže zdiva a betonových konstrukcí.

Naše společnost

Sídlo společnosti

Malá Strana 234
742 01 Suchdol nad Odrou

Email

info@vorek.cz

Více o společnosti

Poradenství a prováděcí činnost

Poskytujeme našim stálým zákazníkům poradenství a podporu v oblasti nízkotlaké i vysokotlaké injektáže.

Více informací