Volná místa

Volná místa

Vážíme si Vašeho zájmu pracovat v naší společnosti. Upozornění: Firma Anton Vorek s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici po dobu trvání výběrového řízení, ne však déle než 6 měsíců.

Hledáme vhodné pracovníky na pozice :

 1. Pracovník/pracovnice obchodního oddělení pro trhy ČR a SR

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo obchodního směru

- Praxe v oblasti obchodu výhodou

- Znalost práce na PC (MS Office, Internet)

- Loajalitu k firmě

- Komunikační dovednosti

- Příjemné a profesionální vystupování

- Samostatnost a organizační schopnosti

- Schopnost práce v týmu

- Ochotu učit se novým věcem

- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v úspěšné firmě

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Příjemné pracovní prostředí

- Příspěvek na stravování

- Vzdělávání

Náplň práce:

- Udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky

- Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků

- Vedení obchodních jednání se stávajícími i potenciálními zákazníky

- Denní aktivní komunikace se zákazníky

- Tvorba cenových nabídek

- Zpracování objednávek

- Dohled nad realizací zakázek

- Administrativa spojená s pracovním místem

Pracovní doba: Po – Pá od 6:30 do 15:00 hodin

Nástup možný ihned.

Své životopisy vč. telefonického kontaktu posílejte na e-mail stupkova@vorek.cz nebo doručte na adresu: Anton Vorek s.r.o., Malá strana 234, Suchdol n/O.

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Stupková

Naše společnost

Sídlo společnosti

Malá Strana 234
742 01 Suchdol nad Odrou

info@vorek.cz

Více o společnosti

Poradenství a prováděcí činnost

Poskytujeme našim stálým zákazníkům poradenství a podporu v oblasti nízkotlaké i vysokotlaké injektáže.

Více informací